יבוא רכבים

אופיר סוכנויות מייבאת רכבים מאירופה וארה"ב והלקוחות נהנים מרכבים מפוארים יותר והנחות משמעותיות מהמחירים של היבואן הרשמי.

באופיר סוכנויות מייבאים רכבים חדשים מאירופה וארה"ב ישירות לישראל באופן עצמאי וללא עלויות תיווך. אנחנו מייבאים רכבים פרטיים, רכבי יוקרה וספורט, רכבים מיוחדים ועוד. הרכבים אותם אנו מייבאים נבחרים בקפידה ועוברים שדרוגים ותוספות ייחודיים ע"פ בחירה. 

כל הרכבים החדשים מוצעים למכירה בסוכנות הרכב שלנו כשהם מפוארים יותר ובמחירים טובים יותר ממחיר הרכב אצל היבואן הרשמי.  

שלב 1

בחינה ובדיקת כדאיות של דגמי הרכבים החדשים.

בכל שנה יוצאים לשוק מאות דגמי רכב חדשים ע"י יצרניות הרכב השונות בעולם. כל דגם המוצע לייבוא מגיע עם מפרטים טכניים קיימים כברירת מחדל לצד אפשרויות תוספות ושיפורים בעלויות שונות. הניסיון הרב שצברנו בתחום הרכב בכלל ובייבוא רכבים בפרט הוא הקו המנחה שעוזר לנו לבחון את רמת הכדאיות של דגמי הרכב המוצעים בכל שנה ולבחור מתוכם את הטובים ביותר לקהל הלקוחות שלנו.   

שלב 2

בחירת תוספות ושיפורים לדגמים אותם נייבא ארצה

אפשרויות האבזור והתוספות המוצעות עבור כל דגם חדש רבות ומגוונות. חלק ניכר מהתוספות והשיפורים המוצעים לדגמים לא באמת נותן תמורה אמיתית לכסף או שלא רלוונטי כלל לנהיגה בארץ . אנו דואגים לבחור את התוספות והשיפורים הטובים ביותר שנותנים תמורה אמיתית לתוספת הכסף ששולמה עבורם. התוספות, השדרוגים והשיפורים לרכבים החדשים הם בתחום הבטיחות, הנוחיות והיופי. 

הרכבים אותם אופיר סוכנויות מייבאת בטיחותיים יותר, נוחים יותר מפוארים יותר וייחודיים יותר על הכביש. 

שלב 3

ייבוא דגמי הרכב המשודרגים לישראל

עם יציאת הרכבים המשודרגים מפתח המפעל הם יעלו על ספינה שתיקח אותם ישירות לנמל חיפה. עם הגיעם ארצה הרכבים יאספו ע"י משאיות הרכבים ויגיעו ישירות לסוכנות הרכב שלנו בנתניה שם יעברו שרשרת חיול הכוללת רישומים ובדיקות טרם הצגתם למכירה. הרכבים אשר הגיעו עתה ארצה עדיין ללא בעלים קיים ברישיון הרכב והלקוח יהיה יד ראשונה (בעלים 00)

שלב 4

מכירת הרכבים המפוארים יותר בהנחות משמעותיות

הרכבים החדשים מוצגים למכירה בסוכנות הרכב שלנו ברח' גיבורי ישראל 15 בנתניה. חלק מהרכבים החדשים ממוקם באולם התצוגה וחלק במגרש התצוגה הנמצא בסמוך לסוכנות. בעת הגעת לקוח לאופיר סוכנויות הוא עורך סיור בו הוא מתרשם מדגמי הרכבים השונים והתוספות המיוחדות לכל רכב לצד המחיר המוזל שלנו לעומת המחיר שמציע היבואן הרשמי. 

כל הרכבים המיובאים ע"י אופיר סוכנויות מגיעים עם אחריות יצרן. לשאלות או פרטים נוספים לגבי יבוא רכבים ארצה אנא חייגו או מלאו את הטופס ונציג מחירות יחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים ברכב חדש? השאירו הודעה ונציג יחזור אליכם

אופיר סוכנויות - חיפשתם רכב, מצאתם בית חם !

נשמח להפגש לקפה

גיבורי ישראל 15, נתניה

השאר פרטים וסוכן מכירות יחזור אלייך בהקדם

או חייגו: 1-700-55-60-55

קניית רכב בראש שקט!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם

או חייגו: 1-700-55-60-55

דילוג לתוכן