טרייד אין באופיר סוכנויות

מעוניינים לקבל הצעת טרייד אין?

ממלאים את הטופס ומקבלים את עסקת הטרייד אין המשתלמת ביותר בישראל!

הצעת הטרייד אין המשתלמת ביותר

סוכנות הרכב אופיר סוכנויות מבצעת עם לקוחותיה את עסקאות הטרייד אין המשתלמות ביותר בארץ כבר למעלה מ- 20 שנים!

לקוחות אופיר סוכנויות המבצעים עסקת טרייד אין נהנים מהתנאים המשתלמים ביותר. לקוחות הסוכנות נהנים משני העולמות וזוכים בכל היתרונות: מצד אחד הלקוחות מקבלים מאיתנו מחיר הוגן בעבור הרכב הישן שלהם ומצד שני הם קונים את הרכב החדש בהנחה משמעותית לצד הטבות ייחודיות והתנאים הטובים ביותר בישראל. . 

מיום היוסדה של הסוכנות ועד היום הגיעו אלינו אלפי לקוחות לאחר שקיבלו הצעות מגוחכות או שלא הסכימו כלל לקבל את רכבם בסוכנויות רכב אחרות ברחבי הארץ. מאז ועד היום מצטרפים למשפחתנו לקוחות רבים שמגיעים מאילת ועד קריית שמונה בעקבות האמינות, המקצועיות והניסיון בעסקאות הטרייד אין הטובות ביותר בישראל. 

טרייד אין משתלם עושים רק באופיר סוכנויות!

טרייד אין היא עסקת החלפה בין שני רכבים. לאחר ששני בעלי הרכבים סיכמו ביניהם על המחירים של הרכבים ההחלפה מתבצעת ע"י העברת בעלות ובד"כ הוספת סכום כסף ע"י אחד הצדדים. בשנים האחרונות יותר ויותר סוכנויות רכב מכל רחבי הארץ מציעות ללקוחותיהם עסקאות טרייד אין באמצעות פרסומות משכנעות והבטחות חסרות תקדים. עם זאת, אנשים רבים שניסו לבצע עסקת טרייד אין בעבר מול סוכנויות רכב קטנות וגדולות גילו לעתים כי זה לא תמיד פשוט כפי שזה נשמע. 

מהן הבעיות הנפוצות בעסקאות טרייד אין בישראל?

רוב סוכנויות הרכב בישראל המציעות עסקאות טרייד אין בד"כ לא יסכימו לקבל חלק גדול ממותגי ודגמי הרכבים. עסקאות הטרייד אין המוצעות מתייחסות לרוב לדגמים ספציפיים בלבד של רכבים (רכבים עם שוק) ורק משנתונים חדשים יחסית. נוסף על כך יש לציין כי עסקאות הטרייד אין תפסו להם שם רע בשנים האחרונות כיוון שרכבים רבים שצלחו את האודישן של סוכנויות הרכב קיבלו לעתים הצעות כספיות מצחיקות או עצובות, תלוי איך תסתכלו על זה .

מה הן הסיבות לבעיות אלו?

סוכנויות הרכב הקטנות והגדולות בד"כ לא יסכימו לקחת אליהם רכבים איתם הם יכולים "להיתקע". רכבים מדגמים פחות פופולריים ומשנתונים ישנים עלולים להעלות אבק במגרשי התצוגה ולתפוס מקום של רכבים יותר אטרקטיביים שהיו יכולים להימכר ולפנות מקום לבאים אחריהם. בנוסף על כך, סוכנויות הרכב לוקחות בחשבון כי עם כל שנה שתחלוף מבלי שהרכב יימכר שווי הרכב ירד משמעותית דבר שיגרום להפסדים נוספים עבור הסוכנות. 

הסיבות לכך שחלק ניכר מסוכנויות הרכב לא יקבלו אליהם רכבים מסוימים בעסקאות טרייד אין משותפות לסוכנויות הרכב הקטנות והגדולות כאחד. אם כי, ניתן להניח שבסוכנויות הרכב הגדולות הסיבה העיקרית לסירוב תהיה מאחר ולסוכנות אין כמעט קהל יעד שיקנה את הרכב המדובר בשילוב חוסר רצון למכור רכב זול יחסית בהמשך. בעוד שבסוכנויות הרכב הקטנות סביר להניח כי מרבית סיבות הסירובים לבצע עסקת טרייד אין תהיה בעיקר החשש מההפסד הכספי ותפיסת מקום של רכב מכיר יותר במגרש התצוגה. 

מדוע עסקת טרייד אין באופיר סוכנויות היא המשתלמת ביותר?

המטרה האמיתית שלנו!

אופיר סוכנויות היא אחת מסוכנויות הרכב הגדולות במרכז הארץ אך הייתה ונשארה עם אופי וחיבור אישי ללקוחותיה כפי שנהוג בסוכנות קטנה ומשפחתית. המטרה והיעד העיקריים של צוות המכירות ושירות הלקוחות שלנו הוא לדאוג לספק רכבים לכמה שיותר לקוחות מרוצים עם הבנה עמוקה כי לקוח סופר מרוצה ישוב אלינו בעוד כמה שנים לעסקת הטרייד אין הבאה שלו. הצוות הניהולי והמקצועי של הסוכנות נוהג כך מיום היוסדה של הסוכנות לפני כ 20 שנים ויעשה את המקסימום לתת לכל לקוח את עסקת הטרייד אין הטובה ביותר. 

ההצעה המשתלמת ביותר!

מטרותיה ויעדיה העיקריים של הסוכנות מאפשרות לסוכני המכירות שלנו גמישות רבה יותר בעת ביצוע עסקאות טרייד אין ולעתים אף התפשרות מוגזמת מצידנו. אנו מודעים לבעיה העומדת בפני הלקוחות בעת ביצוע טרייד אין ודואגים תמיד לעשות את ההשתדלות המרבית כדי לתת לו את העסקה הטובה ביותר עד כמה שניתן. מרביתם של הרכבים מאושרים על ידנו לעסקאות טרייד אין ואנו דואגים לשלם עליהם סכום הוגן.

צוות המוכרים שלנו משתדל תמיד לתת ללקוח את המחיר הטוב ביותר בעבור הרכב שלו (גם אם ברוב הסוכנויות הוא כלל לא היה מתקבל). אנו לוקחים בחשבון כי יתכן ונפסיד בחלק מעסקאות הטרייד אין כחלק מרמת שירות גבוהה ביותר וצירוף  לקוחות חדשים שיחזרו בעוד כמה שנים לעסקת הטרייד אין הבאה. אנו גאים מאוד בקהל הלקוחות המרשים שנבנה במשך השנים שנים ונותן לנו את האמון המלא בעסקאות טרייד אין וכמובן שמאושרים מכל לקוח חדש שמצטרף למשפחה. 

מגוון ענק של רכבים

באופיר סוכנויות מאות רכבים מתוכם תוכלו לבחור את הרכב שתמיד חלמתם עליו בעסקת טרייד אין מושלמת עבורכם.

הנחות משמעותיות על הרכב החדש

לקוחות אופיר סוכנויות נהנים מהנחות משמעותיות על רכבי 0 ק"מ אותם היא מייבאת ועל רכבי יד שנייה. 

מהירות ויעילות

קבלת הצעת טרייד אין מהירה ומשתלמת מסוכן המכירות וביצוע העברות בעלות מהירות ללא המתנה בתור. 

הצעות הוגנות

כסוכנות המובילה בישראל לעסקאות טרייד אין, אנו מחויבים להציע מחירים הוגנים ללקוחותינו על הרכב הישן.

חווית קנייה

חניה ללקוחות, עמדת קפה ואוירה משפחתית זה רק חלק קטן מחוויית הקניה באופיר סוכנויות. ההון האנושי שלנו הוא הסוד האמיתי בחוויית הקניה הבלתי נשכחת אצלנו. 

ניסיון

אופיר סוכנויות חיה ונושמת את שוק הרכבים החדשים והישנים בישראל. סוכני המכירות שלנו בעלי 20 שנות ניסיון בעסקאות טרייד אין משתלמות ל-2 הצדדים.

שירות ומקצועיות

צוות מיומן המעניק שירות אישי ואדיב בגובה העיניים. השירות הוא מקצועי וענייני החל מקבלת ההצעה מאיתנו בעבור הרכב הישן שלך ועד מציאת הרכב החדש בתנאים הטובים ביותר.

אמינות

סוכני המכירות שלנו יתנו לך הצעה הוגנת על הרכב הישן ויספקו את כל המידע הדרוש על הרכב החדש אותו תקנה בעסקת הטרייד אין

טופס טרייד אין קצר

נכנסים לאופיר סוכנויות, מבצעים עסקת טרייד אין ויוצאים עם רכב חדש.

אופיר סוכנויות - חיפשתם רכב, מצאתם בית חם !

נשמח להפגש לקפה

גיבורי ישראל 15, נתניה

השאר פרטים וסוכן מכירות יחזור אלייך בהקדם

או חייגו: 1-700-55-60-55

קניית רכב בראש שקט!

השאר פרטים ונציג יחזור אלייך בהקדם

או חייגו: 1-700-55-60-55

דילוג לתוכן